Klubovi

Klubovi

Širom Srbije je osnovano 11 klubova parnerstva za obrazovanje u kojima, udruženi prosvetni radnici i roditelji, rade na unapređenju kvaliteta, funkcionalnosti i pravednosti obrazovanja.

Radu klubova se možete priključiti i vi, popunjavanjem formulara za organizacije i pojedince, ili nam prosledite svoje kontakt podatke (email adresu i broj telefona) na jselmanovic@fosserbia.org.

 

Beograd

Novi Sad

Email: Beograd@obrazovanje.org 
FB: Partnerski za obrazovanje - Beograd
Email: NoviSad@obrazovanje.org
FB: Klub Partnerski za obrazovanje Novi Sad

Subotica

Čačak

Email: Subotica@obrazovanje.org Email: Cacak@obrazovanje.org 
FB: Partnerski za obrazovanje Čačak 

Niš

Kraljevo

Email: Nis@obrazovanje.org
FB: Partnerski za obrazovanje - Niš
Email: Kraljevo@obrazovanje.org
FB: Partnerski za obrazovanje KV

Zrenjanin

Leskovac

Email: Zrenjanin@obrazovanje.org 
FB: Partnerski za obrazovanje Zrenjanin 
Email: Leskovac@obrazovanje.org
FB: Partnerski za obrazovanje Leskovac

Novi Pazar

Loznica

Email: NoviPazar@obrazovanje.org
FB: Partnerski za obrazovanje u Novom Pazaru
Email: Loznica@obrazovanje.org 
FB: Partnerski za obrazovanje Grad Loznica 

Sečanj

 
Email: Secanj@obrazovanje.org 
FB: Partnerski za obrazovanje Opština Sečanj



Pomozite nam da zajedničkim snagama iniciramo promene u obrazovanju i rešavamo probleme.

REGISTRUJTE SE »

Registracija je besplatna i jednostavna. Postupak traje samo nekoliko sekundi.

Ona vam omogućava da učestvujete u diskusijama na forumu, pristupite materijalima i sadržajima koji su dostupni samo registrovanim članovima, zatražite pomoć i savete od stručnjaka i pokrećete inicijative za bolje obrazovanje u svom okruženju.